VI miejsce w województwie podkarpackim

Odsłony: 305

   

   W dniu 13 marca  2019 roku w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu odbyły się wojewódzkie Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej chłopców. W zawodach brała udział  reprezentacja chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowe nr 5 w Nisku. Nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze i po bardzo wyrównanych i emocjonujących meczach zdobyli VI miejsce w województwie podkarpackim. Jest to niewątpliwie bardzo duży sukces. W  meczach decydujących o awansie do najlepszej czwórki nasza drużyna przegrała z reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzyżowie 9-11 oraz ze Szkołą Podstawową nr 14 w Przemyślu 8-13. We wcześniejszym meczu pokonaliśmy Szkołę Podstawową  nr 2 w Pilźnie 7-3.  Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie:

Szymon Strojewski, Bartosz Wojdyła, Jakub Szafranek, Michał Troczyński, Bartłomiej Sikora, Hubert Wnuk, Bartłomiej Filiks, Patryk Maziarz, Winiarczyk Jakub, Oliwier Sokołowski, Lewkowicz Maksymilian, Story Fabian, Jakub Walicha

Opiekun: Piotr Warchoł