Sukces naszych uczniów w Miejskim Konkursie Plastycznym

Odsłony: 872

Rozstrzygnięto Miejski Konkurs Plastyczny „Wizytówka Niska”. Zwycięskie prace wyłoniono spośród 188, które wpłynęły do Niżańskiego Centrum Kultury „Sokół”. Oceniano zgodność pracy z tematem, estetykę i samodzielność wykonania prac oraz kreatywność twórczą. Spośród nadesłanych prac jury konkursowe wyłoniło dziewięciu laureatów oraz przyznało jedenaście wyróżnień. Wśród nich są uczniowie naszej szkoły, którym serdecznie  gratulujemy:

W grupie I (przedszkolaki)
II miejsce – Klara Kutyła, lat 3 Przedszkole nr 3 w Nisku, opiekun – Ewelina Żurawicz

Wyróżnienie:

Hanna Rąglewska, lat 5, Przedszkole nr 3 w Nisku, opiekun - Beata Kijak
W grupie II
(edukacja wczesnoszkolna)

II miejsce – Karolina Stępień, lat 8 ZSP nr 2 w Nisku, opiekun – Anna Pracoń

Wyróżnienie:

Kacper Kierwicz, lat 8, ZSP nr 2 w Nisku, opiekun – Anna Pracoń

W grupie III (uczniowie klas IV-VIII)
II miejsce – Gabriela Rodzeń, lat 12 ZSP nr 2 w Nisku, opiekun – Ewa Bajek

Wyróżnienia:

Julia Litwin, lat 12, ZSP nr 2 w Nisku, opiekun – Ewa Bajek

Kinga Pityńska, lat 12, ZSP nr 2 w Nisku, opiekun – Ewa Bajek

 

Wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych dla zwycięzców i wyróżnionych odbyło się na imprezie plenerowej DZIEŃ DZIECKA ”Talent Show nad zalewem” 30 maja 2021 r. godz. 16.30 nad Zalewem „Podwolina” w Nisku. Dodatkową nagrodą w konkursie była ekspozycja zwycięskich prac (sygnowanych imieniem i nazwiskiem) w postaci wielkoformatowych flag.

Link do fotogalerii z imprezy nad Zalewem.
http://www.nck.nisko.pl/index.php/fotogaleria/category/87-dzien-dziecka-nad-zalewem-fotorelacja?start=0

 Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy a nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Ewa Bajek