16 grudnia 2022 r. w Bibliotece Miejskiej odbyło się rozdanie nagród i podsumowanie  konkursu „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”. Konkurs dedykowany był uczniom szkół podstawowych z terenu Gminy i Miasta Nisko. Do niżańskiej biblioteki wpłynęło aż 178 prac. Prace młodych twórców były kreatywne, zaskakujące, nawiązujące do tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Komisja konkursowa doceniła szczególnie te prace, które były pomysłowe, wykonane estetycznie i samodzielnie.

Uczniowie naszej szkoły zostali docenieni za zaangażowanie i wkład pracy nagrodami i wyróżnieniami.

Nagrody otrzymali: Anna Lewkowicz kl. 4a, Lidia Pęksa kl. 5b, Sara Iskra kl. 6b, Michał Madej kl. 7a.

Wyróżnienia: Nadia Szypura kl. 5a, Jakub Nicałek kl. 5a, Dominika Gorzkowska kl. 5b, Weronika Nikolas kl. 6a, Amelia Bednarz kl.6a,
                                   Nikola Dziura kl. 6a, Artur Partyka kl. 6b.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!