Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 


   Dnia 23 czerwca o godzinie 16.30 w wykuszu naszej szkoły odbyło się pożegnanie klas ósmych. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną (montażem słowno-muzycznym), po czym głos zabrał Pan Burmistrz Zbigniew Kotuła oraz Pani Dyrektor Danuta Gorczyca, która oficjalnie pożegnała absolwentów, życząc wszelkiej pomyślności na dalszej drodze życia. Wyróżnionym uczniom wręczyła nagrody za ich osiągnięcia. Na ręce rodziców złożyła podziękowania za współpracę oraz za trud, jaki włożyli w wychowanie ich dzieci, a także wręczyła listy gratulacyjne. Po oficjalnej części ósmoklasiści, rodzice i wychowawcy udali się do klas. Było wzruszająco, nie zabrakło łez i wspólnych pamiątkowych zdjęć.

Niech w naszych sercach pozostaną tylko te ciepłe wspomnienia. . .

Zakończenie roku szkolnego kl.5-7

„… jeszcze tylko styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i…
Wakacje, znów będą wakacje.
Na pewno mam rację, wakacje będą znów.”

Uczniowie klas siódmych wraz z wychowawcami p. Ewą Bajek, p. Marią Słomianą i p. Anitą Kuciapą przygotowali apel z okazji zakończenia roku szkolnego dla klas V – VII.
Najstarsi już wówczas uczniowie naszej szkoły zaangażowali całą społeczność uczniowską i nauczycielską do wspólnego zaśpiewania znanego chyba wszystkim utworu zespołu OTTO pt. „Wakacje”. Była to niezwykle radosna i pełna wdzięku część artystyczna.
A co najważniejsze… Okazało się, że nasi siódmoklasiści mieli rację, bo wakacje zaczęły się dosłownie wraz z rozdaniem ostatniego świadectwa.