W środę 1 marca na terenie naszej szkoły odbyła się XI edycja biegu ,,Tropem Wilczym" - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Po oficjalnym otwarciu imprezy wszyscy chętni uczniowie zostali zaproszeni do udziału w biegu przez organizatorów (nauczycieli wychowania fizycznego ). Bieg zgromadził około 100 uczestników - uczniów klas II-VIII i odbył się na 3 dystansach. Pierwsi do rywalizacji sportowej stanęli najmłodsi sportowcy, którzy do pokonania mieli 400 m trasy. W tym samym czasie do rywalizacji przygotowywali się starsi uczniowie klas V - VI, którzy biegli na dystansie 1000 m. Na końcu pobiegli najstarsi uczniowie naszej szkoły klasy VII - VIII na dystansie 1963 m - który ma wymiar symboliczny i nawiązuje do daty śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego. Wszystkie biegi cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale, koszulki, książki i słodki upominek, które wręczyła Pani Dyrektor Szkoły Danuta Gorczyca i nauczyciele wychowania fizycznego.

Najlepszymi biegaczami wśród dziewcząt zostali:

klasy III

1.Lena Drzymała

2.Olga Urbanik

3.Alicja Kopacz

klasy IV

1.Benita Sikora

2.Zuzanna Nicałek

3.Lena Mysińska

klasy V-VI

1.Milena Paleń

2.Oliwia Maziarz

3.Paulina Witkowska

klasy VII-VIII

1.Amelia Paleń

2.Aleksandra Siudak

3.Oliwia Golik

Najlepszymi biegaczami  wśród chłopców zostali:

klasy II-III

1.Karol Ornarowicz

2.Antoni Kutyła

3.Kacper Grzybowski

klasy IV

1.Marcel Wojdyła

2.Szymon Nowak

3.Alan Młynarski

klasy V-VI

1.Szymon Paleń

2.Piotr Taras

3.Jakub Gujda

klasy VII-VIII

1.Dominik Sudoł

2.Cielepak Kacper

3.Olwier Ossoliński

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych .