Wyniki Miejsko - Gminnego Konkursu Fotograficznego

"Moje miasto w obiektywie”

Ogłaszamy listę uczniów nagrodzonych w Miejsko - Gminnym Konkursie Fotograficznym "Moje miasto w obiektywie” organizowanym przez naszą szkołę z okazji obchodów 90-lecia nadania praw miejskich Nisku pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Nisko.

W konkursie wzięło udział 43 uczniów klas V-VIII szkół podstawowych naszego miasta i gminy. Każdy z nich wykonał po trzy fotografie. Prace konkursowe były ciekawe, wnikliwie ukazujące piękno osobliwych miejsc naszego miasta, czasami wręcz zaskakujące kadrami. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom biorącym udział w konkursie a nauczycielom opiekunom za wkład pracy w ich przygotowanie.

Komisja konkursowa NCK „Sokół” w składzie: p. Monika Jagiełło, p. Piotr Stasiak, p. Radosław Maziarz, wyłoniła laureatów i wyróżnionych.

KATEGORIA I (klasy V-VI)

• ARKADIUSZ GRABARZ, KL. 6B, PSP NR 3 W NISKU „ZALEW NA PODWOLINIE”I MIEJSCE

• KACPER MATYKA, KL. 6, PSP NR 4 W NISKU „DWORZEC KOLEJOWY”II MIEJSCE

• ANNA KOŁODZIEJ, KL. 6A, PSP NR 1 W NISKU, „MOST KOLEJOWY”III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

• ALEKSANDER ŻMUDA, KL. 6A, PSP NR 1 W NISKU, „DWORZEC KOLEJOWY”

KATEGORIA II (klasy VII-VIII)

• KAROL GŁOWIŃSKI , KL. 8, PSP NR 3 W NISKU, „PLAC WOLNOŚCI W BURZY”I MIEJSCE

• PAWEŁ GŁOWIŃSKI, KL. 7, PSP NR 3 W NISKU, „ZALEW PODWOLINA – POMOST”II MIEJSCE

• MARTYNA PARTYKA, KL. 7A, PSP NR 3 W NISKU, „SOPUTEK”III MIEJSCE

• ALEKSANDRA RADOMSKA, KL. 8 A, PSP NR 5 W NISKU, „I LOVE NISKO”

• BARTŁOMIEJ KSIĄŻEK, KL. 7B, PSP NR 3 W NISKU, „ŁOWIECKA PRZYSTAŃ – STAWY NISKO”

• JOANNA WÓR, KL. 7A, PSP NR 1 W NISKU, „ZACHÓD SŁOŃCA”

Zapraszamy na uroczyste rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym, które odbędzie się dnia 17 października 2023 r. o godz. 17:00 w Niżańskim Centrum Kultury „Sokół” w Nisku.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów w działaniach twórczych.