GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO NR2 W NISKU

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

   W czasie tej godziny nauczyciele prowadzą konsultacje dla uczniów lub rodziców. Nauczyciele będą dostępni w pokoju nauczycielskim. Wskazany jest kontakt telefoniczny lub przez dziennik elektroniczny z nauczycielem, aby konsultacje dla rodziców nie kolidowały z konsultacjami dla uczniów.

 

1.

Andrzej Bajek

środa 14:30-15:00

2.

Ewa Bajek              

środa 14:30-15:30

3.

Bożena Chylińska

poniedziałek 15:30-16:00, piątek 14:40-15:10

4.

Ewa Ciepielowska

piątek 11:50-12:50

5.

Ewa de Ville Piotrowska

czwartek 12:50-13:50

6.

Anna Dybka            

poniedziałek 15:15-16:15

7.

Daria Dudek

środa 8:30-9:30

8.

Klaudia Dudek

wtorek 11:00-12:00

9.

Barbara Filiks

wtorek 7:25-7:55, piątek 7:25-7:55

10.

Barbara Gancarz

poniedziałek 13:50-14:50

11.

Danuta Gorczyca

czwartek 13:00-14:00

12.

Aleksandra Jackowicz

piątek 16:15-17:15 co drugi tydzień

13.

Wiesław Jurek

piątek 12:35-13:35

14.

Urszula Karkut        

środa 13:40-14:40

15.

Ewa Kasperek

poniedziałek 14:30-15:30

16.

Beata Kijak             

wtorek 7:30-8:00, piątek 7:30-8:00

17.

Adam Kochmański

poniedziałek 12:50-13:50

18.

Bogusław Kosz

poniedziałek 14:30-15:30

20.

Maria Kotuła

środa 15:30-16:30

21.

Katarzyna Kozak

piątek 6:30-7:30

22.

Izabela Krawiec

czwartek 12:30-13:30

23.

Ewa Kruczkowska

piątek 7:00-8:00

24.

Zofia Krygier

czwartek 12:35-13:35

25.

Anita Kuciapa         

wtorek 13:40-14:40

26.

Małgorzata Kwiecińska

poniedziałek 12:30-13:30

27.

Anna Kwolek

poniedziałek  16:00-17:00

28.

Joanna Łojek

środa 7:30-8:00

29.

Katarzyna Madej

piątek 7:20-7:50, wtorek 7:20-7:50

30.

Małgorzata Marchut

poniedziałek 12:50-13:50

31.

Barbara Mierzwa

środa 7:20-7:50, czwartek 7:20-7:50

32.

Łukasz Nawrot

wtorek 13:40-14:40

33.

Ewa Pasiak

środa 12:40-13:40

34.

Monika Piędel

wtorek 7:00-8:00

35.

Beata Porcja

środa 13:40-14:40

36.

Anna Pracoń

piątek 12:35-13:35

37.

Henryk Rzucidło

wtorek 15:00-16:00

38.

Maria Słomiana

środa 14:25-15:25

39.

Alicja Stelmach

środa 12:35-13:35

40.

Jolanta  Szarek

wtorek 14:25-15:25

41.

Katarzyna Szarek

wtorek 13:25-14:25

42.

Beata Śnieżek

poniedziałek 15:15-16:15

43.

Grażyna Tabor

środa 13:40-14:40 co drugi tydzień

44.

Elżbieta Waniewska

czwartek 11:35-12:35

45.

Elżbieta Warchoł

poniedziałek 11:50-12:50

46.

Piotr  Warchoł

wtorek 7:00-8:00

47.

Piotr Wojtaś

poniedziałek 14:25- 14:55, środa 15:15-15:45

48.

Małgorzata Wór

czwartek 16:00-17:00

49.

Aneta Zielińska

wtorek 14:30-15:30

50.

Grażyna Zybura

piątek 7:00-8:00

51.

Barbara Żółkoś

piątek 8:00-9:00

52.

Ewelina Żurawicz

wtorek 11:30-12:30