W dniu 22 czerwca 2022 roku na stadionie MKS „Sokół” odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nisko. W zawodach wzięło udział pięć zespołów, w tym dwie drużyny z naszej szkoły: reprezentacja klas VIII i reprezentacja klas VII. Obie nasze drużyny spisały się bardzo dobrze, po wyrównanych i emocjonujących meczach chłopcy z klas VII wywalczyli I miejsce, a drużyna starsza z klas VIII ukończyła turniej na III miejscu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kacper Kotuła z klasy VII A, natomiast Daniel Dolecki z klasy VIII A został najlepszym strzelcem.

Nasze reprezentacje wystąpiły w następujących składach:

klasy VII – Olivier Ossoliński, Kacper Kotuła, Karol Reca, Jakub Joniec, Michał Kotwica, Filip Głaz, Dominik Sudoł.

klasy VIII – Daniel Dolecki, Jakub Łyszczarz, Jakub Domański, Jakub Hertman, Filip Stój, Kornel Andres, Mariusz Kwaśnik.

Opiekunowie drużyn:

Bożena Chylińska, Beata Kijak, Piotr Warchoł