„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,
jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

Drodzy Uczniowie!
W tygodniu poprzedzającym feryjny wypoczynek biblioteka szkolna zaprasza wszystkich czytelników do akcji „ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA FERIE”.

Wystarczą tylko trzy kroki:
1. Przyjdź do biblioteki szkolnej w godzinach jej pracy
2. Wypożycz książki, które Cię zainteresują
3. Przeczytaj – najlepiej po długim zimowym spacerze…

Ferie mogą być świetną okazją do nadrobienia zaległości w czytaniu. Warto mieć ze sobą kilka książek, żeby w razie braku śniegu, opadów marznącego deszczu albo nudy móc poczytać i przenieść się w zupełnie inny świat literatury, fantazji oraz niesamowitych przygód. Książka może okazać się też waszym najlepszym przyjacielem, który wywoła uśmiech na twarzy, a czasem wzruszy i doprowadzi do łez.
W naszej bibliotece szkolnej mamy bogatą ofertę ciekawych książek o różnorodnej tematyce zarówno dla najmłodszych jak i starszych uczniów. Tutaj każdy znajdzie dla siebie książkę zgodną ze swoimi upodobaniami i zainteresowaniami.
Zapraszam do biblioteki i zachęcam do czytania książek.

Nauczyciel – bibliotekarz
Sylwia Hetnar