Dnia 10.01.2023 r. w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie „Dom moich marzeń” organizowanym przez Podkarpacką Okręgową Izbę Architektów, któremu towarzyszyło otwarcie wystawy pokonkursowej. Konkurs jest elementem projektu. Poprzedziły go lekcje z architektem, wspólne projektowanie i tworzenie prac podczas lekcji plastyki. Obejmował uczniów klas czwartych. Jury złożone z architektów podkarpackich oceniało 432 prace z 27 szkół podstawowych naszego województwa. Do konkursu zakwalifikowano 8 prac uczniów naszej szkoły, z których 3 otrzymały wyróżnienia.

Były to prace Benity Sikory z kl. 4a, Tomasza Matejkowskiego i Karoliny Szypury z kl. 4b. Wszyscy uczestnicy wykazali się talentem i ogromną wyobraźnią. Wystawę prac można oglądać w przestrzeni Rzeszowskich Piwnic, ul. Rynek 26. Prace uczniów nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się w specjalnym wydaniu kalendarza na rok 2023, który m.in. otrzymali wszyscy nagrodzeni. 

Gratulujemy wyróżnionym oraz dziękujemy uczniom klas czwartych naszej szkoły, uczestniczącym w projekcie.

Link do strony organizatora z dnia rozdania nagród:

https://podkarpacka.iarp.pl/?p=5175